ОХРАНИТЕЛ, ДНЕВНА СМЯНА

Примекс е българска компания с водещи позиции във вноса и дистрибуцията на гуми за леки и товарни автомобили, автобуси, селскостопанска, строителна, индустриална и специализирана техника. Компанията е предпочитан партньор на най-големите и утвърдени производители на гуми в световен мащаб. Примекс предлага на своите клиенти широка гама сервизни услуги за леки и товарни автомобили. Ние сме професионалисти, които вярват в отличното обслужване и откритата комуникация с нашите клиенти.

Ние, ПРИМЕКС ЕООД, сме водеща компания в сферата на вноса и търговията с гуми за леки, товарни автомобили, автобуси, селскостопанска, строителна, индустриална и специализирана техника. В мрежата си от търговски и сервизни центрове
предлагаме богата гама от услуги на своите клиенти.

Ние вярваме, че когато имаме правилните хора, можем да постигнем всичко. Наш основен фокус винаги е бил да развиваме взаимоотношенията с клиентите, а това е възможно само с подходящия екип от професионалисти. Успехът на нашата компания
се основава на нашите отлично квалифицирани, динамични и мотивирани служители.

За обекта си Гуми-център ПРИМЕКС, гр. София, Околовръстен път 39 - Манастирски ливади

Отговорности:

  • Осъществява пропускателен режим в обекта, като в работно време отразява всяко излизане на служители от обекта;

  • Извършва обходи на контролирания обект;

  • Проверява редовността на документите при изнасяне и внасяне на вещи, материали и апаратура;

  • Не допуска кражби на имущество и злоумишлени действия в контролирания обект.

Изисквания:

  • Отговорност и мотивация за работа;

  • Минимум основно образование;

  • Техническа грамотност;

  • Умения за работа в екип.

Нашето предложение:

  • Дългосрочна и сигурна работа на постоянен трудов договор в компанията;

  • Работа в млад и динамичен професионален екип;

  • Работно време: нощни смени по график;

  • Конкурентно възнаграждение;

June 10th, 2022

София

Сигурност и Охрана