Охранител

Няма описание

Във връзка с разширяване на дейността на "Комплекс Мениджър", търсим да назначим невъоръжена охрана за жилищен комплекс, намиращ се в гр.София. Извършване на видео наблюдение, пропускателен режим и обходи на територията на комплекса. Работа на смени по 12 часа. На смяна са по двама души.
Изисквания:
- Чисто съдебно минало;
- С добри екипни умения;
- Коректност, отговорност и мотивация за работа;
- Завършен курс за охранител е с предимство;
- Представителна външност;
Отговорности:
- Контролира и следи за осигуряване на сигурността в обекта;
- Наблюдава и своевременно докладва за инциденти, подозрителни дейности и лица;
- Извършва видео наблюдение ;
Предлагаме:
- Трудов договор;
- Коректност в трудовите отношения;
- Фирмено обучение за служителите, желаещи да се развиват в сферата на сигурността;
- Конкурентно заплащане;
Кандидатурата си можете да заявите като изпратите автобиография и актуална снимка.
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности