ОХРАНИТЕЛ АВТОПАТРУЛ

„Сод Беркут“  ЕООД извършва частна охранителна дейност на територията на цялата страна  върху следните видове охранителна дейност:1.       Лична охрана на физически лица2.       Охрана на имущество  на физически и юридически лица3.       Охрана на масови мероприятия4.       Монтаж на сигнално-охранителна техника5.       Изграждане на системи за контрол на достъпа ,видео-наблюдение и др.В дейността си  „СотБеркут „ ЕООД  се ръководи стриктно от законите и нормативната уредба на Република България и работи в тясно сътрудничество с органите на МВР и другите държавни и местни структури в сферата на сигурността.Основополагащи принципи в работата на дружеството  са : ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ , КОРЕКТНОСТ, ДИСКРЕТНОСТ, И НАДЕЖДНОСТ.  Всички служители на „СОТ- Беркут“ са успешно  преминали начален курс  за обучение по програмата на МВР, както и курс за безопасно боравене с огнестрелно оръжие.Основната цел на екипа на  „СОТ- Беркут“ ЕООД е да осигури на клиентите си максимална защита на живота, здравето, охраняваното имущество и личната неприкосновеност.За подобряване качеството на предлаганите услуги се подхожда с индивидуално и професионално  отношение към всеки един от поетите ангажименти.

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
- Диплом за завършено средно образование
- Шофьорска книжка кат. В (минимум стаж 1 год.)
- Удостоверение за завършен курс за безопасно боравене с огнестрелно оръжие ще се счита за предимство
- Опит на подобна позиция ще се счита за предимство
- Отлично познаване на пътната мрежа в регион Варна
- Умение за работа в екип
- Чисто съдебно минало
- Mотивация и желание за дългосрочна работа
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Осъществява инспекция на охраняваните обекти при подаден сигнал от Оперативен Център.
- Спазва стриктно графика за работа и се явява с униформено облекло на ежедневен и периодичен инструктаж във връзка с изпълняваната работа.
- При задържане на нарушители действа съгласно изготвените инструкции при спазване закон за частната охранителна дейност.
- Изпълнява указанията дадени от компетентните органи , от началника на Автопатрулен екип и Оперативен Дежурен.
- Оказва необходимото съдействие на полицейските органи.
- Обслужва и поддържа поверените му технически средства за изпълнение на служебните му задължения /автомобили, радио средства, оръжие, помощни и др./
- Попълва необходимите документи при всеки случай на нарушение по време на работа.
- Изпълнява всички непротиворечащи на трудовото законодателство разпоредби на ръководството на фирмата.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Коректни трудови взаимоотношения.
- Трудов договор на пълно работно време и осигуряване върху брутното възнаграждение.
- Фирмено униформено облекло и обувки.
- Работен режим на смени по утвърден график.
Ако нашето предложение Ви интересува, моля да изпратите CV на български език придружено с актуална снимка.

June 10th, 2022

Варна

Сигурност и Охрана