Охранител

Няма описание

Апартхотел "ТЕРРА kомплекс" търси да назначи НЕВЪОРЪЖЕНА ОХРАНА
ЗАДЪЛЖЕНИЯ
1. Носи невъоръжена постова служба.
2. Осъществява пропускателния режим и контролира влизането и излизането в хотела на гости и служители, външни лица и МПС, като изисква удостоверяването на самоличността ако е необходимо.
3. Следи за недопускане на кражби, злоупотреби и разхищения и при констатиране на такива случаи уведомява ръководството и полицейските органи.
4. Следи за поддържане в изправност и правилното използване на техническите устройства, монтирани за охраната на обекта, и при повреди уведомява съответните длъжностни лица.
5. Следи за спазване на вътрешния ред на хотела, като взима необходимите мерки за спокойния престой на гостите на хотела.
6. Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
1. Трудов договор, социални и здравни осигуровки
2. Работа по график
Ако отговаряте на посочените изисквания и нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография и снимка.
Документите ще бъдат разгледани според ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

June 10th, 2022

Разлог

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм