Огняр

Няма описание

Задължения и отговорности на длъжността:
• Извършва всички оперативни превключвания в съответствие с действащите инструкции.
• Следи състоянието на оборудването и съоръженията за техническата им изправност и обезопасеност, както и за правилната им експлоатация и поддържане.
• Извършва своевременен и качествен текущ ремонт и ремонт съгласно графици.
• Участва при разработването и замяната на резервните части и възли.
• Поддържа необходимия воднохимичен режим на котлите.
• Проверява готовността на съоръженията за извършване на ремонтни дейности по тях – налягане, температура на водата, наличие на заглушки и т.н.
• Попълва редовно въведената документация за експлоатационната дейност.
• Пази и следи за изправността на поверените му инструменти и приспособления; поддържа оборудването изправно и чисто.
• Парните котли работят с тежко котелно гориво .
Изисквания:
• Образование : Средно специално образование със съответните свидетелства за правоспособност за работа с котли с високо налягане и безопасна експлоатация
• Професионален опит: Минимум 3 години трудов стаж по специалността Оператор парни и водогрейни съоръжения
• Лоялност и отговорност в работата.
Ние Ви предлагаме:
• Много добро възнаграждение;
• Динамична работа;
• Отлични условия на труд;
• Безплатен служебен транспорт от гр. Пазарджик .
Необходими документи за кандидатстване:
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля в срок до 27.07.2021 г. да изпратите автобиография .
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

June 10th, 2022

София

Производство