Офис служител

ОФИС СЛУЖИТЕЛ В СКЛАД ЗА БЕЗАЛКОХОЛНИ И АЛКОХОЛНИ НАПИТКИ
Пиргос Дринкс ЕООД е доставчик на стоки на едро с многогодишен опит в търговията със алкохол,безалкохолни напитки,вода и тютюневи изделия. Вече над 30 години се стремим да сме максимално бързи, точни и коректни с нашите партньори.
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Отлични условия на труд;
- Добро възнаграждение
- Сигурно и навременно плащане на възнаграждението без забавяне.
- Трудов договор с осигуровки.
- Коректност в трудовите правоотношения;
- Безплатно обучение ;
- Пълен работен ден (07:00-15:00ч.) един почивен ден от седмицата по избор
Изисквания:
- Компютърна грамотност
- Работи се на фирмен софтуер в офис
- Комуникативни и организационни умения ;
- Способност за работа в екип;
Задължения и отговорности:
-отговаря за входящата и изходяща кореспонденция на дружеството;
- поддържа комуникация с клиенти чрез телефон и viber
- изписване на заявки

June 10th, 2022

Царево

Търговия и Продажби