Офис - сътрудник в склад на едро за продажби на автоконсумативи

Няма описание

КАРИО ООД е лидер в търговията с консумативи за леки, лекотоварни и тежкотоварни автомобили и тяхното сервизно обслужване.
Във връзка с оптимизиране на дейността ни в гр. Сливен, ние търсим:
Офис сътрудник в склад на едро за продажби на автоконсумативи.
Изисквания :
- Mинимум средно образование;
- Предишен опит като търговец;
- Oрганизираност и лоялност;
- Добро ниво на комуникативност;
Основни задължения :
- Отговаря за входящия и изходящ контрол на стоките;
- Организира извършването на доставки до клиенти и обектите на фирмата на територията на региона, при стриктно спазване сроковете за доставка;
- Организира и осигурява администриране на продажбите;
- Отговаря за коректното водене на документооборота.
Вашите отговорности, ще бъдат:
- Приемане и обработване на заявки от клиенти;
- Поддържане и следене на наличности, подаване на заявки към доставчици;
- Заприхождаване на постъпилите в склада стоки;
- Работа с документи, съпътстващи движението на стоките /вътрешни стокови трансфери, складови и стокови разписки, фактури и др./;
Ние предлагаме:
- Дългосрочен ангажимент с постоянен трудов договор;
- Първоначално и последващи обучения;
- Петдневна работна седмица;
- Работа в динамичен екип с иновативни продукти на водещи марки производители добре познати на пазара;
- Възможност за развитие във фирма с установени позиции на пазара;
- Ваучери за храна;
- Карта за спорт – MultiSport.
Моля, изпращайте автобиография с актуална информация и снимка.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери