Офис сътрудник ТРЗ и личен състав

Технически секретар офис с насоченост - ТРЗ и личен състав
Мебелна фабрика “НОВ ДОМ” е водеща фирма, доказала се на българския пазар, като лидер в производството на мека и корпусна мебел.
Повече от 20 години, “НОВ ДОМ” предлага на своите клиенти цялостни решения за обзавеждане на дома,вилата,офиса и обществени заведения.
Във връзка с развитието на търговските процеси, компанията търси мотивирана личност за длъжността - Технически секретар офис с насоченост - ТРЗ и личен състав
ОТГОВОРНОСТИ:
- Изготвяне на необходимата документация, свързана с трудово-правните взаимоотношения с персонала на дружеството;
- Изготвяне на ведомости и справки;
- Поддръжка на лични досиета - архивира документи;
- Работа със специализиран софтуер за ТРЗ;
- Изготвяне на документи за пенсиониране - УП 2 ;УП 3
- Издаване на служебни бележки и удостоверения;
- Оформяне на документи, свързани с отпуски и болнични;
-Подава с КЕП болнични листи
-Съставя графици и присъственни форми за служителите на сумарно работно време
-Обработва пътни листи и съставя графици на шофьори
-Отговаря за процеса по администриране на служителите съгласно трудовото и данъчно-осигурителното законодателство, свързан с изготвяне на трудови и граждански договори, допълнителни споразумения, заповеди за прекратяване на трудови правоотношения и др.;-
- Изготвяне на текущи справки, съгласно изискванията на фирмите;
- Следене за промените в трудовото, осигурителното и данъчно законодателство;
- Изготвяне на платежни документи за заплати, данъци и осигуровки;
-Ежедневно електронно банкиране - преводи в лева и във валута
-Изготвяне и подаване в НСИ на статистически справки
- Подготовка на документи за пред Инспекция по труда
- Поддържа връзки с Трудова медицина и следи за спазване на ЗБУТ;
- Комуникира с държавни институции - Инспекция по труда, НАП, НОИ.
Изисквания:
- Средно/Висше икономическо образование –(предимство „Счетоводство и контрол”);
- Практически опит в областта на ТРЗ администрирането и работа с персонал;
- Добро познаване и прилагане на КТ ;
- Опит със счетоводния софтуер Омекс Заплати и Кадри ще се счита за предимство;
- Отлично познаване на MS Excel, MS Word;
-- Комуникативни умения, работа в екип;
- Мотивирана, отговорна, организирана личност с внимание към детайлите.
Ние предлагаме:
- Мотивиращо заплащане
- Възможност за професионална реализация в бързоразвиваща се организация;
- Работа в динамичен, атрактивен, амбициозен и ефективен екип;
- Солиден и коректен работодател, отлични възможности за фирмено обучение и професионално развитие.
На интервю ще бъдат поканени само кандидатите, одобрени по документи.
Конфиденциалността е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби