Офис сътрудник / мениджър

Няма описание

Травъл Консултинг ЕООД е логистична компания , оперираща в сферата на туризма, на регионални, национални и международни пазари. Фирмата работи както с частни фирми, така и институции като министерства , държавни комисии, съдилища , общини, регионалини управления на образованието по различни национални и европейски оперативни програми. Травъл Консултинг организира конгреси, семинари, работни срещи, тийм билдинги в чужбина и България, като винаги успява да отговори на изискванията на своите клиенти. Фирмата предлага първокласна организация и лично отношение към всеки клиент, без компромис с качеството на предлаганите услуги.
Травъл Консултинг предлага чудесна възможност за амбициозни, креативни и организирани хора, които се стремят към самоусъвършенстване и развитие. Във връзка с разширението на дейността ни, ние Ви предлагаме възможността да станете наш офис сътрудник.
Основните задължения на заемащия длъжността ще са:
- организация на целия информационен и документален поток на компанията;
- изготвяне на справки и доклади;
- извършване на дейности по координиране на административните въпроси в офиса;
- цялостно менажиране на необходимите офис консумативи;
- съставяне и набиране на различни документи, свързани с дейността на компанията;
- водене на кореспонденция и осъществяване на контакти освен с различните звена в компанията и с различни партньори;
-приемане на разплащания;
-обработка на първични счетоводни документи;
Изисквания към кандидата:
- опит на подобна позиция, минимум 3години;
- опит с работа по национални и европейски оперативни програми;
- добро ниво на владеене на английски език;
- отлични умения за работа с офис пакет (Word, Excel, email);
- високо ниво на езикова култура;
- познаване на бизнес етикет и умение за разговор по телефон;
- умения за работа в екип;
- високо ниво на лична организираност;
- желание за обучение и развитие;
- способност бързо да усвоява нови знания и умения;
- да работи успешно при натовареност от разнородни задачи;
- умения за работа с документи;
- умения за работа с пари;
Предлагаме Ви:
- отлични условия на работа;
- възможност за развитие;
- стимулиращо възнаграждение и бонусна схема;
- работа в динамичен и мотивиран екип
- възможност да внесете нови идеи за развитие и улесняване на работата
-професионално развитие в динамична среда с ясно определени професионални задължения, отговорности и права
- работа на пълно работно време
- трудов договор.
Моля, ако проявявате интерес и желаете да станете част от екипа ни, кандидатствайте тук , като изпращате Ваше CV и актуална снимка

June 10th, 2022

Велико Търново

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм