Офис сътрудник

„ТИМ ТРЕЙД 8“ ООД е българска компания, занимаваща се с внос и дистрибуция на широк асортимент от стоки.
Търсим мотивиран човек за работа на позицията офис сътрудник в гр. Кюстендил
Отговорности:
• Сътрудничи и подпомага търговската дейност в дружеството, организира транспорт на поръчките;
• Изгражда и поддържа ефективни взаимоотношения с настоящи и нови клиенти;
• Изготвя, обработва и архивира различни документи – заявки, оферти, поръчки, фактури
• Работи в тясна връзка с финансово - счетоводната дейност в дружеството;
• Следи за движението на доставките и информира ежедневно за сроковете за доставяне;
• Организира международни и вътрешни доставки, обработва куриерски пратки.
От Вас очакваме:
• Активност, добри организационни способности и умения за планиране;
• Комуникативност, находчивост, отговорност и умения за общуване;
• Адекватност, аналитичност и обективна преценка;
• Креативност и инициативност при изпълнение на поставените задачи;
• Желание за интензивна работа с клиенти;
• Завършено средно образование;
• Компютърна грамотност.
Ние предлагаме:
• Трудов договор;
• Възможност за професионална реализация и развитие;
• Стартова заплата в периода на обучение и адаптация и последващо заплащане обвързано с уменията и старанието.
Ако отговаряте на изискванията и проявявате интерес към посочената позиция, моля, изпратете автобиография и актуална снимка! Ще се свържем единствено с одобрените по документи кандидати.
Очакваме кандидатури придружени със снимка - останалите няма да бъдат разглеждани.
Бихме искали да ви уведомим, че Вашите лични данни, ще бъдат разгледани от компанията само във връзка с настоящата обява и няма да бъдат предоставяни на трети страни при никакви обстоятелства, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Кюстендил

Търговия и Продажби