Офис сътрудник

Фирма „ Лорекс Груп ЕС”ЕООД е лидер в областта - производство, доставка и монтаж на Алуминиева и PVC дограма, окачени и вентилируеми фасади, еталбонд, щори, комарници, стъклопакети. С индивидуалния подход към всеки клиент, оферта или поръчка, както и с коректното и качествено изпълнение, фирма „ Лорекс Груп ЕС” ЕООД се превърна в предпочитан партньор, както за дистрибутори и частни клиенти, така и за корпоративните и чуждострани клиенти.
Във връзка с увеличаващия се обем на работа, Ви предлагаме възможността да се присъедините към нашия успешен и мотивиран екип от професионалисти в производствената ни база гр. Шумен.
Изисквания към кандидатите:
- Задължително владеене на Английски език !
- Владеенето на втори чужд език е с предимство
- Много добра компютърна грамотност – MS OFFICE
- Много добра организация при работа с офис документация
- Делова култура и професионален опит в комуникация с клиенти
Задължения:
- Води бизнес кореспонденция с партньори на фирмата
- Обработва запитвания и изготвя оферти със специализиран софтуер
- Следи за точно и навременно изпълнение на поръчките
- Изготвя справки и отчети за активността на партньорите
Ние предлагаме :
- Работно време: 8 : 00 ч. до 17 : 00 ч. / понеделник - петък /.
- Добро възнаграждение
- Постоянен трудов договор с осигуровки.
- Коректност в трудовите правоотношения;
- Работа в динамична среда
Ако Вие сте организирана и целенасочена личност, проявявате креативност и инициативност по отношение на работния процес и отговаряте на нашите изисквания за тази длъжност, моля попълнете въпросника към обявата и изпратете автобиография на български език и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю! Всички данни предоставени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на настоящия подбор

June 10th, 2022

Шумен

Търговия и Продажби