ФОНД ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ И ВЪЗОБНОВЯЕМИ ИЗТОЧНИЦИ logo
Фонд „Енергийна ефективност и възобновяеми източници“ (ФЕЕВИ, Фонда) е юридическо лице, създадено със Закона за енергийната ефективност (ЗЕЕ). Осъществява своята дейност съгласно разпоредбите на ЗЕЕ, Закона за енергията от възобновяеми източници (ЗЕВИ) и споразуменията с основните си донори.
ФЕЕВИ е небанкова институция, предоставяща финансиране за осъществяване на проекти за енергийна ефективност (ЕЕ) и възобновяеми източници (ВИ), както и кредитни гаранции.
Ангажирани да продължим с успешната си дейност, търсим да назначим:
ОФИС МЕНИДЖЪР
Основни отговорности:
 Завежда входяща и изходяща кореспонденция на ФЕЕВИ, включително доставянето на такава до получателите.
 Създава и поддържа регистри/архив от документи, вкл. регистри/архив на електронни досиета на Фонда.
 Завежда електронната и телефонната комуникация на Фонда.
 Отговаря за поддържането на необходимите наличности от канцеларски и офис консумативи, както и за цялостната техническа поддръжка на офиса.
 Подпомага ръководството и експертите на Фонд мениджъра, и административния персонал на ФЕЕВИ с езиков превод, техническа редакция, форматиране на документи, организация на срещи и други технически задачи.
 Участва в изготвянето на тръжна документация по тръжни процедури прилагани от ФЕЕВИ под ръководството на експертите на Фонда, в т.ч. главен счетоводител.
 Организира техническата подготовка по провеждане на срещи, конференции, заседания на Управителен съвет и Общо събрание на донорите на ФЕЕВИ, както и други мероприятия, организирани от Фонда.
 Стриктно води протоколи от срещи и заседания на УС и Общо събрание на донорите на Фонда, и цялата съпътстваща документация надлежно оформена.
 Координира работата по безопасност и здравословни условия на труд при работа в офиса на ФЕЕВИ, съгласно ЗЗБУТ и др. нормативни разпоредби свързани със здравето на заетите лица във Фонда.
 Изпълнява функции на лице по защита на личните данни и надзор по спазването на регламента в организацията на администратора.
 Следи за изменения в нормативните разпоредби касаещи дейността на Фонда – ЗЕЕ, ЗЕ, ЗЕВИ, ЗМИП и др. и своевременно уведомява екипа на ФЕЕВИ.
 Изпълнява и други конкретно възложени задачи, присъщи за длъжността.
Основни изисквания:
 Висше образование - степен „Магистър“ / “Бакалавър“.
 Професионален опит, не по-малък от 2 години на сходна длъжност.
 Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо.
 Компютърна грамотност (MS Office, Outlook) - отлично ниво на владеене.
 Общи познания по нормативна база: Закон за енергийната ефективност, разпоредби за организация на дейността на ФЕЕВИ и ЕЕЕ Консорциум
 Комуникативност, лоялност, отговорност, дисциплинираност, прецизност, дискретност, умения за работа в екип.
В случай че в това предложение откривате своето работно място, моля да изпратите актуална автобиография в срок до 29.07.2022 г.
Конфиденциалността на кандидатите е гарантирана.
На интервю ще бъдат поканени само кандидати, които отговарят на посочените изисквания.
Вашите лични данни ще бъдат използвани единствено и само за целите на този подбор.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности