ОФИС КООРДИНАТОР

Агроблок ЕООД е динамично развиваща се компания с доказан опит в сферата на земеделието. Във връзка с разширяване на дейността ни, търсим мотивирана личност, с добри организационни умения и желание за развитие за позицията ОФИС КООРДИНАТОР.
Характеристика на основните задължения:
- Координира дейностите между различните отдели;
- Асистира в оперативните дейности на Управителя
- Води кореспонденция и контактува със съществуващи и потенциални партньори на дружеството на български и английски;
- Осигурява административното обслужване на дружеството - обработка и класифициране на оперативните документи, съгласно вътрешните правила;
- Въвежда и поддържа архив на документи (електронен и хартиен носител);
- Изготвя отчети, доклади и статистики;
- Контролира и обезпечава наличието на материали, необходими за пълното функциониране на офиса;
- Изготвя протоколи и поддържа регистри за активи собственост на дружеството, дадени на служителите в изпълнение на задълженията им;
- Организира придвижването на документи и кореспонденция от управителя към служителите на дружествата и обратно;
- Ежедневно комуникира с бизнес партньори по телефон и електронна поща;
- Получава, регистрира и предава постъпващата кореспонденция по надлежния ред;
- Създава и координира различни документи, графици и дейности между отделите;
- Организира срещи, конференции и други мероприятия на дружеството;
- Надгражда своите знания за компанията и повишава професионалната си квалификация , като познава тясно бизнеса и неговото организационно функциониране;
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, присъщи за длъжността;
Изисквания:
- Висше образование;
- Много добро владеене на английски език на ниво за водене на бизнес кореспонденция;
- Отлична компютърна грамотност;
- Отлични организационни умения, способност за степенуване и разпределение на поставените задачи;
- Способност за приоритизиране на задачите и спазване на поставени срокове;
- Отлични комуникативни умения и умения за работа в екип;
- Много добра техническа грамотност и умения за работа с документи;
- Лична отговорност и стремеж към постигане на резултати;
- Предишен опит на сходна длъжност е предимство.
На одобреният кандидат ние ще предложим:
- Възможност за придобиване на нови знания и кариерно развитие във водеща компания в сферата на агробизнеса;
- Динамична работна среда в млад екип от професионалисти;
- Мотивиращо възнаграждение;
- Отлични условия на труд;
- Фиксирано работно време.
Ако това предложение представлява интерес за Вас, изпратете автобиография и актуална снимка.
Всички данни и документи са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

June 10th, 2022

Горна Оряховица

Търговия и Продажби