Офис асистент Строителство

Няма описание

Фирма "ПИМК" ООД, гр. Пловдив поради разрастване на дейностите търси да назначи служител на длъжност "Офис асистент Строителство".
1.Основни функции и задължения:
* Самостоятелно организираш дейността в офиса;
* Следиш и спазваш зададени срокове;
* Обработваш текущата кореспонденция;
* Подготвяш, организираш и координираш срещи със строителни специалисти;
* Поддържаш архив на документите;
* Изготвяш, контролираш и разпределяш доклади и протоколи;
* Поддържаш различни бази данни, като отговаряш и за препращане/обработване на съдържанието на бази данни от други звена;
* Проверяваш фактури;
2. Изисквания за заемане на длъжността:
* Имаш завършено техническо образование /строително е предимство/;
* Опит на подобна позиция се счита за предимство;
* Притежаваш отлична компютърна грамотност, като от особено значение е безпроблемното използване на Word, MS Excel;
* Умееш да поставяш приоритети и да спазваш срокове, както и да боравиш с конфиденциална информация;
* Комуникативен си и умееш да работиш в екип.
* Активен шофьор - кат.В
3. Ние предлагаме:
* Работно време от 9:00 - 18:00 часа;
* Отлична работна атмосфера в млад и амбициозен колектив;
* Атрактивно заплащане;
При проявен интерес, моля изпращайте подробна автобиография.
Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности