ОФИС АСИСТЕНТ

Софавто ООД е динамично развиваща се компания, чиято основна дейност представлява търговия с употребвани и нови леки и товарни автомобили, строителна и селскостопанска техника. Повече от 28 години ние поддържаме традиции в качествените доставки и бързото и прецизно обслужване на нашите клиентите. Отличителен белег на компанията е разнообразието и богатата гама от услуги, които ние предлагаме на нашите клиенти за да получат желаният от тях автомобил. Екипът ни е изграден от високо квалифицирани, ориентирани към постигането на високи резултати и посветени на целите и каузата на компанията ни професионалисти.

Фирма "Софавто " ООД, търси да назначи "ОФИС АСИСТЕНТ" за автокозметичния си център "Софавто Авангард" в кв.Студентски град на гърба на Зимен доворец на спорта.
Изисквания:
- Завършено средно или висше образование.
- Много добра компютърна грамотност – MS Office, Internet.
- Много добри комуникативни умения.
- Организираност и коректност.
- Опит на подобна позиция ще се счита за предимиство.
Основни задължения:
Административни дейности- обработка и поддръжка на офис документация, изготвяне на графици и други.
- Комуникация с клиенти.
- Поръчка на офис консумативи и други.
- Водене на отчетност за дейността.
Ние Ви предлагаме:
- Добри условия на труд.
- Трудов договор.
- Много добро заплащане.
Ако желаете да кандидатствате по обявата ,моля изпращайте вашата автобиография със снимка
Одобрените кандидати ще бъдат повикани за интервю.
Предоставените данни са лични данни, подлежат на специален режим на защита по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.
Месторабота: София

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби