Офис асистент - Бизнес дейности

Фирма МИЛКО ЕООД е с повече от 25-годишна история и с утвърдено име на пазара в сферата на производството и търговията на CNC металообработващи машини. През 2016 година компанията бе сред петте български компании, включени в доклада "1000 фирми, вдъхновяващи Европа" на Лондонската стокова борса. Компанията е с амбицията да се нареди сред най-добрите високотехнологични компании в бранша си с най-модерна производствена и обучителна база за своите клиенти и служители.

Във връзка с предстоящите проекти на компанията, както и с увеличаване на производствените мощности, търсим опитни професионалисти, които да се присъединят към екипа на позицията

Офис асистент – Бизнес дейности
Какви ще бъдат Вашите основни отговорности:
• Изпълнява задачи с вътрешно-управленски координационни дейности;
Осъществява контрол на административни разходи; води протоколи, кореспонденция.
• Подпомага дейността по оформяне на документи на служители, граждани на трети страни.
• Комуникира с партньори на компанията по пряко зададени задачи.
• Организира и контролира дейностите, свързани с осигуряването на нормални условия на труд в дружеството, като: входящата и изходящата кореспонденция; административно-стопанското обслужване на мероприятия и решения на ръководството; следи за изправността на комуникациите и комуникира със съответните служби при необходимост;
• Организира и извършва дейности, свързани с трудовите отношения и заплащането на труда, като: разработване на производствения щат, длъжностните характеристики на персонала и ВПРЗ; внедряването на форми на заплащане и организация на труда в дружеството; координира дейността на поделенията на дружеството в областта на организацията на труда и работната заплата.
• Извършва дейности, свързани с административното обслужване на кадрите в дружеството, като: подбор, проучване назначаването на постъпващия персонал; контролира правилното прилагане на всички нормативни актове в областта на трудовите и служебни провоотношения; осигурява съхраняването на документите, трудовите договори и личните дела в съответствие с нормативните изисквания.
Какви са нашите изисквания за успешен кандидат:
• Опит при организиране дейности по назначаване на служители от трети страни
Висше икономическо образование
• Владеене на английски език – задължително условие, писмено и говоримо
• Нормативните актове в областта на икономическата, финансовите данъчните, трудовите и осигурителните отношения;
• Работа с ERP система;
• Основните положения на трудовото, социалното и гражданското законодателство;
На какво можете да разчитате?
• Възможност за работа в успешна и перспективна компания на Българския и световен пазар;
• Работа с високотехнологично оборудване.
• Възможност за повишаване на квалификацията посредством обучения, специализации и работа с опитни професионалисти.
• Възможности за личен принос и творчески почерк.
• Среда с изявени етични ценности и свобода за изява на личния потенциал.
• Справедливо финансово и нефинансово стимулиране на база личен принос.
• За кандидати от други населени места - индивидуални предложения, свързани с квартира и транспортните разходи.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Асеновград

Административни, Офис и Бизнес дейности