Офис асистент

Продукти на компанията: Sportal.bg - най-големия спортен сайт в БългарияNovini.bg - един от водещите новинарски сайтове в БългарияGSP.RO - най-големия спортен сайт в Румъния50+ различни други уеб сайтаSportal TV - единствената телевизия, стартирана в продължение на уеб сайт в България В какво вярваме: Ние вярваме, че талантът съчетан с изключителна страст са необходимите съставки за създаването на продукти, които се налагат не само в България, но и в чужбина. В контекста на партньорството ни с Ringier (медийна група оперираща в над 20 държави) амбициите ни са да докажем, че в България се създават спортни технологични продукти на световно ниво.Допълнителна информация: През март месец 2021г. водещата швейцарска медийна група и една от най-бързо развиващи се в Европа - Ringier закупи мажоритарния дял от Sportal Media Group, по този начин българската медия стана част от семейството на над 125 медии от Европа, Азия и Африка и над 7100 служители по света. Благодарение на натрупания опит и фокус върху спорта, Sportal подпомага развитието на портфолиото от спортни медии на цялата група, чрез на разработения вътрешно headless CMS за управление на спортни данни.

Спортал.бг АД е водещата дигитална медийна компания с основен фокус в спорта оперираща в централна и източна Европа. Ние се утвърдихме като най-успешната дигитална спортна медийна платформа, предоставяща навременни и достоверни новини, коментари, анализи, статистика и интервюта на широка спортна тематика. Във връзка с разрастване на дейността ни и разширяването на екипа сме в търсене на Офис асистент.
Отговорности:
● Подпомага ежедневните задачи и дейности на фирмата
● Организира административната и техническата дейност в офиса
● Отговаря за входящата и изходящата кореспонденция
● Съдейства на екипа при изпълнение на дейности от административен
характер
● Създава и координира изпълнението на заявки към контрагентите за
офис оборудване и услуги
● Организира служебни пътувания и събития
● Изпълнява служебните си задължения в поставените срокове
Изисквания:
● Комуникативност, организираност, структурираност, гъвкавост, внимание към детайлите
● Добри компютърни умения (Word, Excel, Outlook)
● Умения за работа с клиенти и доставчици
● Умение за работа в екип
● Работно ниво на английски език
● Отговорност и самоинициатива
● Опит на сходна позиция и работа с клиенти е предимство
● Шофьорска книжка
Ние предлагаме:
● Възможност за придобиване на нови знания и ценен опит
● Персонален ментор, отговарящ за обучението
● Възможност за дългосрочно професионално развитие и стабилност
● Работа в динамична и приятелска атмосфера
● Допълнителни социални стимули

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности