ОФИС АСИСТЕНТ

ИЗИСКВАНИЯ:
• Завършено Висше образование;
• Владеене на английски език – писмено и говоримо;
• Умение за работа с офис пакети – Word, Excel и офис техника;
• Отлични комуникационни и административни умения;
• Отговорност, лоялност и високо ниво на конфиденциалност.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Обработва информация и поддържа сигурността на документите ;
• Осигурява административно обслужване ;
• Оформя текущи документи ;
• Поема други административни дейности свързани с поставените задачи .
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Безсрочен трудов договор;
• Отлично възнаграждение;
• Възможност за развитие;
• Работа с креативен и млад екип.
Ако нашето предложение Ви е заинтригувало и отговаряте на посочените изисквания,моля изпратете автобиография придружена със снимка.
Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни на кандидатите са защитени по смисъла на ЗЗЛД!

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности