Офис администратор

Няма описание

Във връзка с разширяване на дейността и обема на работа, АС Системс обявява конкурс за високо мотивирани и амбициозни кандидати с възможност за професионално развитие и кариера на позиция офис администратор.
Задължения и отговорности:
- Заприхождаване на доставки в складова програма.
- Стриктно спазване на правилата за завеждане на стоки /номенклатура/в складовата програма.
- Изготвяне на документи за продажба (фактура ,приемо-предавателни протоколи и
съпътстващи документи).
- Системно проследване на наличностите.
- Поръчване на стока към доставчик и всички съпътстващи процеси по доставката и
заприхождаването и в складовата система.
- Ежедневен отчет на монтажниците след приключване на работния им ден. Отразяване в
системата всички детайли по извършената от тях дейност за деня.
- Стриктно следене на кой обект работят монтажните групи.
- Архивиране на документация след приключване на обект.
- Изготвяне на месечните очети и счетоводни документни и коректното им подаване към
счетоводството.
Изисквания:
- Компютърна грамотност;
- Познаване на MS Office/Word ,Exel ,Power Point/
- Организационни умения;
- Енергична и комуникативна личност;
- Чувство за отговорност и сериозно отношение към професионалните задължения;
- Английски език работно ниво
Ние предлагаме:
-работа в млад и амбициозен екип
-постоянен трудов договор
-възможност за професионално развитие и израстване в динамично развивааща се компания
-конкурентно възнаграждение.

June 10th, 2022

Дупница

Административни, Офис и Бизнес дейности