Общ работник

Грийнлайф Дизайн ЕООД е част от групата Green Life Development & Resorts и е специализирана в обзавеждането на ваканционни апартаменти по Българското Черноморие. Във връзка с разширяване на дейността си, фирмата търси да назначи общ работник за летния сезон.
Основни задължения:
- приемане на стоки и материали и разпределянето им по апартаменти;
- почистване на апартаменти след завършване на монтажи;
Изисквания:
- основно или средно образование;
- отговорно отношение към трудовите задължения;
- спазване на установените корпоративни стандарти;
- спазване правилата за безопасност на работния процес.
Лични качества необходими за длъжността:
- енергичност, бързина и самодисциплина;
- позитивно отношение към колеги, партньори и клиенти;
- отговорност и способност за самоорганизация;
Ние ви предлагаме:
- временен трудов договор;
- редовно възнаграждение;
- коректно отношение и комфортна работна атмосфера.
Ако предложението ни представлява интерес за Вас, изпратете своята автобиография, в която моля да посочите име и фамилия, телефонен номер и имейл адрес, данни за професионален опит, образование, лични и професионални умения.
Моля, прилагайте снимка към автобиографията си.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
Моля, имайте предвид, че одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване в офиса на фирмата в гр. Бургас.

June 10th, 2022

Бургас

Ремонтни и Монтажни дейности