Общ работник

Няма описание

Ние сме бързо развиваща се група, лидер в областта на търговията със зърно, търговия и преработка на маслодайни култури. За нашия завод до с.Разделна, община Белослав, област Варна търсим мотивирани кандидати за длъжността Общ работник.
Изисквания:
• Образование: средно или основно;
• Професионален опит: не се изисква, но наличието на опит е предимство;
• Дисциплинираност, изпълнителност и отговорност;
• Умения за стриктно спазване на правила и процедури;
Основни отговорности на длъжността:
• Извършва товаро-разтоварни и преносни работи;
• Събира и изнася на определените места отпадъци;
• Извършва обща работа при изпълнение на ремонтни работи;
• Почиства складове и дворни площи;
Ние предлагаме:
• Динамична и предизвикателна работа в професионален екип и отлична работна среда;
• Възможност за професионално развитие и обучение;
• Атрактивно възнаграждение;
• Пакет социални придобивки;
• Осигурен транспорт по линиите Провадия-Разделна;
Ако сте заинтересован/а от нашето предложение и сте готов/а да приемете предизвикателството, ние очакваме вашето актуално CV. Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставената информация е конфиденциална и ще се третира според ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби