Общ работник хотелско домакинство (вале)

Тера тур сeрвиз ЕООД концентрира интересите си в областта на инвестиране, изграждане и експлоатация на недвижимости и туристически обекти.Хотелите са под управлението на испанската фирма РИУ. RIU Hotels & Resorts символ на международен престиж! Компанията управлява над 100 хотела на 3 континента в най-добрите световни хотелски дестинации. Веригата е основана с предприемаческата инициатива на семейство РИУ и е  с над 55 год. Опит в хотелиерството.Благодарение на своя професионализъм, постоянство и високо качество на обслужване, веригата получава в международен мащаб редица награди в сферата на туризма.RIU – атмосфера на внимание, лукс и комфорт!

Хотел ""РИУ Хелиос Бей" e част от веригата "RIU Hotels&Resorts", която е символ на международен престиж. Днес веригата управлява над 100 хотела в 19 дестинации и осигурява работа на 28 000 служителя. Програмата за обучение на кадри включва не само стандарти на работа, но и подобряване личностите качества на всеки наш служител.

Реновираният хотел "РИУ ХЕЛИОС БЕЙ" **** All Inclusive, гр.Обзор търси да назначи за летен сезон 2022:

Основни задължения:
- товаро-разтоварна работа при получаване на бельото
 - разнасяне на бельо по етажите
 - поддържане на хигиената на външните общи части
 - други общи дейности свързани с хотелското домакинство

Изисквания:
- Бързина и чувство за отговорност;
- Положителна нагласа и мотивираност;
-Устойчивост на физическа работа.

Ние предлагаме:
- Трудов договор и соцални осигуровки;
- Квартира, храна и униформа;
- Редовно изплащане на трудовите възнаграждения;
- Работа в динамичен екип и среда с утвърдени корпоративни стандарти;
- Фирмено обучение и възможност за развитие в компанията.

Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете вашата автобиография. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
За контакти: 0885 111 091

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм