ОБЩ РАБОТНИК

Няма описание

"П.И.К. Кo" АД, утвърдена българска компания, с 30 годишен опит на пазара.
Ние сме водещ доставчик на суровини, функционални добавки за производството на храни, безалкохолни и алкохолни напитки, а също и за козметика, фармация, фуражи, текстил, перилни и миещи препарати, и разнообразни други изделия на леката промишленост.
Наред с това доставяме за българския пазар и извършваме трейдинг на други пазари на значителна гама химикали с техническо приложение в различни отрасли на икономиката. Освен продукти с най-високо качество, предлагаме технологична помощ и решения на специфични проблеми. Имаме развита клонова мрежа и складове в повече от 10 града в България, и международно присъствие с офиси в съседните страни - Румъния, Сърбия, Македония, Албания и Косово.
Компанията търси да присъедини към екипа си:
ОТГОВОРНОСТИ:
• Извършва товаро-разтоварни дейности;
• Комплектова поръчки;
• Подрежда стоки по указание;
• Изпълнява други задачи, поставени от прекия си ръководител.
ИЗИСКВАНИЯ:
• Основно или Средно образование;
• Практически опит на подобна позиция;
• Отговорност и изпълнителност;
• Умение за работа в екип.
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Мотивиращо и навременно възнаграждение;
• Сигурност и постоянна работа;
• Коректност в трудовите отношения;
• Отлични условия на труд;
• Осигурен служебен транспорт.
При проявен интерес, моля, изпратете актуална автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Данните, които се предоставят, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален ред на съхранение и защита.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери