Общ работник

В резултат на десет годишният си опит фирма „Райт Клийнинг“ ООД се утвърди и специализира като една от водещите фасилити компании, предлагащи на своите клиенти пълен пакет от услуги на които се довериха най - големите български и международни компании на територията на цялата страна. Професионално почистване и комплексна поддръжка на държавни, търговски и частни обекти, снегопочистване, озеленяване, продажба, наем и сервиз на почистващи машини, производство и доставка на санитарни консумативи.

Във връзка с постоянното развитие на компанията, и с цел да предложим на клиентите си най-добрите услуги, търсим да назначим активен и организиран човек на позиция :
За обект на фирмата в град Божурище,
Ако виждате в себе си честен, дисциплиниран и трудолюбив човек , ако почистващите дейности не Ви плашат, ние ще очакваме да се присъедините към нашия екип.
Описание на позицията:
- Почистване и оборка на външни зони;
- Събиране и изхвърляне на кашони,фолио,амбалаж;
- Подреждане на палета и дървен материал;
- Изпълнение на задачи, поставени от прекия ръководител.
Изисквания към кандидата:
- Организирана и отговорна личност;
- Чист и спретнат външен вид;
- Усет за чистота и хигиена;
- Умения за работа в екип;
Ние предлагаме:
- Редовно, сигурно и коректно заплащане;
- Трудов договор и осигуровки;
- Работно време от понеделник до петък от 09:00-18:00ч
- Работа в лидер в бранша;
тел. за връзка: 0888 423371

June 10th, 2022

Божурище

Търговия и Продажби