Настройчик-оператор на струг с ЦПУ

"СОКОЛ" АД е българска компания с повече от 20 годишен опит в производството на инструментална екипировка, нестандартно оборудване и изделия от пластмаса. Фирмата се нарежда сред първите в инструменталното произвоство в България и е коректен партньор на големи европейски компании.
Поради разрастване на дейността си, ние търсим:
Основни отговорности:
• Програмиране, настойване и изработване на специфични детайли на струг с ЦПУ.
• Проверка и контрол на качеството.
• Работа с прецизни измервателни уреди.
Основни изисквания:
• Средно или висше техническо образование.
• Висока техническа грамотност.
• Познаването на CAD-CAM система е предимство.
• Опит в подобно производство.
• Комуникативност и желание за работа в екип.
• Владеенето на чужд език е предимство.
Фирмата предлага:
• Работа в мотивиран млад екип.
• Добри условия на труд и конкуретно възнаграждение.
• Дългосрочно и коректно сътрудничество.
Ако смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля да кандидатствате с актуална автобиография чрез бутона „Кандидатствай по тази обява”.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани подробно. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Габрово

Производство