Настройчик-оператор на фрези и стругове с ЦПУ

Няма описание

Настройчик-оператор на стругове с ЦПУ
„ КАМА Технолоджийс “ ООД е фабрика за прозводство и монтаж на машинни компоненти и търси да назначи:
Изисквания:
- техническо образование – средно или висше
- опит с металорежещи машини с ЦПУ
- работа с техническа документация
- работа на две смени
Отговорности / Описание на работните задачи:
- работа на металорежещи машини – двушпинделови стругове с ЦПУ, подбор и качване на инструмент, подбор на технология, корекциии и др. по технически чертеж
- контрол на качеството на зададени размери при стриктно спазване на техническата документация
- документиране на измерванията
- всекидневна поддръжка и почистване на работното място
- подобряване на процесите
- водене на записи за състоянието на машините
Ние предлагаме:
- дългосрочно и сигурно работно място
- много добро трудово възнаграждение
- възможност за развитие в новоизграждаща се фирма
- чиста и приветлива работна среда
- въвеждащи обучения и възможност за безплатни обучения
При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни предоставени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Стара Загора

Производство