Настройчик монтажно оборудване и производствени линии - преса, струг

Няма описание

"Перфектюп Пакеджинг БГ" ООД произвежда алуминиеви тубички за фармацевтичната, козметичната и хранително-вкусовата промишленост.
"Перфектюп Пакеджинг БГ" ООД търси да назначи машинен оператор за производствена линия:
Основни отговорности:
-Извършва монтажи на преса,струг
- Извършва дейностите,за които предварително е обучен за работа на производствена линия-преса, подрязваща машина, емайе-машина за външен лак,емпирме машина за печат и машина за поставяне на капачки;
- Определя оптималния режим на работа на машините
- Използва правилно и целесъобразно технически средства и съоръжения, необходими за изпълнение на работата;
- Поддържа хигиена на работното място,почиства и смазва работното оборудване.
Изисквания:
-Образование - средно или средно специално
-Личностни качества - отговорност и прецизност при изпълнение на работата и вежливост при контактуване с колеги и ръководство.
Трисменен режим на работа от Понеделник до Петък и допълнителна бонус система към работната заплата
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Конфиденциалността на предоставената информация е гарантирана. Всички данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Стара Загора

Производство