Началник смяна в производство

Your success is our ambition!      Хората са ключовият фактор за успеха на всяка компания. Това поставя високи изисквания към персонала и неговото управление.      Тренквалдер е водеща компания в областта на подбора и администрирането на персонал. Благодарение на нашите постоянни проекти и повече от 2000 служители ние предлагаме гъвкави решения и качествено обслужване в цялата страна.      Познанията ни за регионалния пазар и широката мрежа от контакти ни правят стратегически партньор на международни фирми, малки и средни предприятия.      Тренквалдер е връзката между 50 000 служители и 10 000 компании от всички области на икономиката в повече от 200 локации на територията на 17 държави.

Ние сме Тренквалдер - австрийска компания, лидер в областта на човешките ресурси, с повече от 200 офиса в 14 европейски държави, и над 14 години опит на българския пазар. За наш клиент търсим служител на позиция:

НАЧАЛНИК СМЯНА В ПРОИЗВОДСТВО

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Ръководи, организира, координира и контролира производствения процес и работата на производствена смяна ;

  • Отговаря за изпълнението на производствения план;

  • Контролира качеството и количеството на произведената продукция;

  • Следи за спазването на трудовата дисциплина и правилата за безопасност на труда;

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Опит в ръководене на екип.

  • Предишен опит в производство се счита за основно предимство

  • Образование с техническа специалност.

  • Желание за работа на смени.

  • Организирана личност с чувство за отговорност.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Много добро възнаграждение.

  • Допълнителни социални придобивки +бонус.

  • Осигурен транспорт.

  • Обучение според изискванията на производството.

  • Дългосрочна заетост.

  • Коректно отношение, работа със сплотен и мотивиран екип.

  • Кандидатсване:
    Изпратете ни
    Вашата
    автобиография

  • Преглеждане на

    автобиография:

    Съпоставяне на уменията на
    кандидата спрямо търсения
    профил

  • Интервю:

    Покана за лично или
    онлайн интервю

  • Договор:

    Започване на работа
    в Тренквалдер или
    при наш клиент

Your success is our ambition.

June 10th, 2022

София

Производство