Началник смяна

NSR предлага на малки, средни и големи предприятия услуги свързани с подбор на персонал, обучения, атестации, оптимизация и консултации от различно бизнес естество.    Ние ще поемем отговорност за изпълнението на цялостният процес по намиране на подходящ кандидат за вашата отворена позиция. Компанията разполага със специалисти с дългогодишен опит в подбора и оценяването на кандидати, като използва традиционни и нетрадиционни начини за провеждане на интервюта. Вие ще получите качествена, бърза и професионална услуга, а кандидатите професионално отношение и кариерни насоки!Използвайки NSR- New Social Responsibility като ваш консултант за подбор на персонал, Вие можете да бъдете уверени, че всички дейности ще бъдат извършени професионално и с внимание към детайлите, което ще Ви позволи да се фокусирате към същността на вашият бизнес.  Нашата компания предоставя професионални услуги за подбор на персонал в сферите на производството и  търговската дейност. Можем да подберем за вас широк спектър от специалист от основният производствен служител до ръководител на вашата дейност, от динамичен и мотивиран търговски представител до професионален ръководител на вашата търговска дейност.Опитът ни показа, че пазара на труда има нужда от насоки и помощ към кандидатите, за да бъдат в крак с динамично развиващата се среда. Именно за това създадохме и нашата инициатива - " Успешни утре". Запознаваме безплатно с нормите, правилата и условията за правилно кандидатстване и представяне на интервюта- ученици,студенти и безработни.Компанията ни има сертифициран мотивационнен треньор и ментор по американска система.Сертифицирани лектори  за различни  обучения!

Фирма "Корпоративна Социална Отговорност" ЕООД , търси за свой клиент, производствена компания, отговорен и мотивиран служител за позицията
Компанията предлага:
- Работа на 3 смени по 8 часа;
- График 3 работни, 1 почивен ден;
- Отлично заплащане и бонус при постигнати резултати;
- Изключителна коректност към работещите в дружеството;
- Вътрешнофирмeно обучение, както и обучение от водещи фирми в областта;
- Добър социален пакет.
Отговорности към кандидатата:
- Подпомага дейността на Директор производствено предприятие;
- Поддържа документацията и електронните бази данни за доклада за дневно производство;
- Информира Директор производствено предприятие за проблеми, свързани с производствения процес и предлага коригиращи действия;
- Участва активно в разработването и актуализирането на работните инструкции, оперативните документи и процедурите от ИСУ;
- Ежедневно и на края на всеки месец анализира производствените резултати;
- Изпълнява ръководни и организационни дейности в поверената му смяна.
Изисквания за длъжността:
- Висше техническо образование /машинен инженер е с предимство/; компютърна грамотност;
- Добро владеене на английски език е задължително;
- Професионален опит: 2 години в производство;
- Инициативност, комуникативност, умения за работа в екип;
- Възможност за работа на смени включително и нощни.
Ако проявявате интерес към отворената работна позиция, кандидатствайте с прикачено СV.
"Корпоративна Социална Отговорност" ЕООД притежава лиценз за подбор на персонал N: 2082/19.7.2016г
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство