Началник цех

СЛ Индъстриз ЕООД е създадена от 2004 година. Производството на фирмата са преди всичко метални заварени и прецизно машинно обработени компоненти за строителна и пристанищна техника. Изделията на СЛ Индъстриз са 100% преназначени за износ на световно известни фирми в Европа, САЩ и Канада.СЛ Индъстриз предлага конкурентно заплащане, бонусна схема при изпълнение на месечните производствени планове и качествени показател, здравно осигуряване и отпуска при условията на кодекса на труда.

Фирма "СЛ Индъстрис" ЕООД търси да назначи служител на длъжност Началник цех. Дейностите в цеха са свързани с лазерен и плазмен разкрой на метални плочи и механична обработка на детайли на машини с ЦПУ(стругове, фрези, обработващи центри).
Изисквания за заемане на длъжността:
1. Висше техническо образование
2. Опит на подобна позиция е предимство
3. Да може да разчита конструктивна и технологична документация
4. Ръководно и организационни умения
5. Добра комуникация и работа в екип
Задължения:
1. Планира, организира, ръководи и контролира производствената дейност съгласно производствения план на фирмата
2. Следи за изпълнението на производствените задания и графиците
3.Организира и контролира изпълнението на възложените задачи в съответните срокове
Фирмата осигурява служебен транспорт, редовно и атрактивно заплащане.

June 10th, 2022

Русе

Производство