НАЧАЛНИК СМЯНА

 Ние сме лицензирана трудова борса КОРЕКТ 2011 РУСЕ ЕООД със седалище гр.Русе. Основната ни дейност се състои в подбор на персонал. Компанията започва да работи през 2003 г., за да подкрепя напълно работодателите в намирането, привличането и наемането на най-добрите кадри за тяхната компания.Клиентите изискват професионални стандарти, които ние гарантираме с нашето професионално и отговорно отношение. Ние осъзнаваме, че подходът към нашите клиенти трябва да бъде съобразен с техните специфични нужди и желания. Нашата фирмена философия се базира на репутация, доверие, професионални знания, безпристрастност и коректност, прозрачност и различен подход, който зависи от специфичните и нестандартните нужди на клиента. Ето защо ние сме ефективен и надежден помощник в търсенето и подбора на служителите, които ви трябват. Ние наемаме и избираме служители с потенциал, които са най-ефективни и полезни професионалисти за вашия бизнес. Корект 2011-Русе ЕООД гарантира индивидуален подход при подбора и резултатът винаги е точният човек на точното място.

Ние сме лицензирана трудова борса Корект 2011-Русе ЕООД със седалище гр.Русе. Основната ни дейност се състои в подбор на персонал. Компанията започва да работи през 2003 г., за да подкрепя напълно работодателите в намирането, привличането и наемането на най-добрите кадри за тяхната компания.
Клиентите изискват професионални стандарти, които ние гарантираме с нашето професионално и отговорно отношение. Ние осъзнаваме, че подходът към нашите клиенти трябва да бъде съобразен с техните специфични нужди и желания. Нашата фирмена философия се базира на репутация, доверие, професионални знания, безпристрастност и коректност, прозрачност и различен подход, който зависи от специфичните и нестандартните нужди на клиента. Ето защо ние сме ефективен и надежден помощник в търсенето и подбора на служителите, които ви трябват. Ние наемаме и избираме служители с потенциал, които са най-ефективни и полезни професионалисти за вашия бизнес. Корект 2011-Русе ЕООД гарантира индивидуален подход при подбора и резултатът винаги е точният човек на точното място.
Работодател търси да назначи служител на позицията:
ОТГОВОРНОСТИ:
• Подсигурява изпълнението на производствените задания в срок и със заложените стандарти за качество;
• Организира работата и изпълнението на производствените задачи на персонала, за който отговаря;
• Контролира изпълнението на графици и разчетни обосновки за работа;
• Осигурява своевременното снабдяване с инструменти, материали и суровини, работно облекло и лични предпазни средства;
• Следи за оптималното натоварване и правилната експлоатация на работещите мощности;
• Контролира разхода на материално-енергийни ресурси, недопуска тяхното разхищение и дава предложения за оптимизирането им;
• Контролира и отчита оперативните и производствени резултати от работата;
• Отговаря за стриктното спазване на трудовата и технологичната дисциплина и предприема необходимите мерки при нейното нарушаване;
• Отговаря за спазването на правилата и инструкциите за безопасност.
ИЗИСКВАНИЯ:
• Средно специално образование / висше образование;
• Опит минимум 2 години в управлението на хора и екип;
• Опит в реализацията на технологични и производствени програми;
• Добри компютърни умения (компютърен софтуер и офис техника);
• Готовност за работа на смени;
• Висока комуникативност;
НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
• Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд;
• Стриктно спазване на трудовото законодателство – реален трудов договор с реални осигуровки;
• Сключване на трудов договор с възможност за дългосрочна заетост;
• Въвеждащо обучение;
• Трисменен режим на работа по график – 5 работни дни (първа, втора, нощна смяна) + 2 почивни дни;
• Почивни дни на всички празници;
• Пакет от социални придобивки: безплатен служебен транспорт, ваучери за храна; допълнителна медицинска застраховка;
При проявен интерес изпратете автобиография и актуална снимка, като натиснете бутона "Кандидатствай по тази обява". Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и съгласно разпоредбите на ЗЗЛД.
За повече информация, както и за други предложения за работа се свържете с нас на телефон 0896/686-522 или заповядайте в офиса ни на ул. "Симеон Велики" 6 (зад Общината) с работно време от 09:00-12:00 и от 13:00-18:00.
ЛИЦЕНЗ 2759/19.03.2019г.

June 10th, 2022

Русе

Шофьори, Куриери