Началник склад

ОРНО АД е дистрибуторска компания, създадена през 2009 г. От самото начало стремежът на фирмата е да изгради и развива търговска и логистична структура, чрез която да постига пазарно покритие в цялата страна по стандартите и целите на нашите партньори. Ние работим, по изграждането на портфолио от марки и продукти с високо качество, като по този начин допринасяме за развитието на българския пазар. Акцентираме върху три основни категории: Захарни и шоколадови продукти; Хранителни продукти; Домакински продукти; Днес, Орно АД е една от най-динамично развиващите се дистрибуторски компании в България. Постоянно увеличаваме пазарното покритие, добавяме нови партньори и марки в портфолиото си, инвестираме в увеличаване на броя на служителите и тяхното професионално развитие, транспортните средства и складови площи. Търговските офиси и складовите бази на компанията са в гр. София - Централен офис, гр. Варна и гр. Пловдив. Складовите ни площи надхвърлят 2000 кв.м., с капацитет над 2000 палетни места. Чрез нашата търговска и логистична структура и партньори (поддистрибутори и търговци на едро) месечно достигаме до над 6500 точки на продажби в цялата страна. Компанията ни реагира на динамиката в дистрибуторската сфера, като развива нови проекти и решения, които да са адекватни на конюнктурата на пазара. Тези полезни качества, комбинирани и с професионалния ни опит в областта на логистиката, ни поставят в най-добрата позиция, за да осигурим и най-успешни пазарни решения.

София

Ние сме Орно АД – устойчиво растяща дистрибуторска компания в бързооборотния сектор, представител на премиум хранителни и нехранителни брандове. Отстояваме качеството на услугите и индивидуалността на решенията, които предлагаме на нашите партньори и клиенти.
Променяме се и не се страхуваме да инвестираме в бъдещето. Постоянно се стремим към максимална ефективност на процеси, структури и системи, като разчитаме на нашите знания, отдаденост и опит.
Ние от Орно АД споделяме убеждението, че в основата на всяка успешна компания стои амбициозен и сплотен екип от професионалисти и днес търсим ново попълнение за него.
Ти:
• Си енергичен, организиран, прецизен и подреден - Добър стопанин
• Си инициативен и поемащ отговорност
• Бива те в планирането и приоритизирането
• Помага ти логическото и пространственото мислене и се възползваш от възможностите на модерните технологии
• Вярваш в силата на екипа и държиш на коректността в отношенията
• Виждаш реализацията си в модерен логистичен център на сериозен дистрибутор
Ако се припознаваш в горните редове, не се колебай и се присъедини се към нас на позицията „Началник на склад“.
Твоите задължения:
• Управление и координация на дейността на поверената складова база, свързана с приемане, съхранение и издаване на стоки и метриали
• Спазване на всички законови и фирмени изисквания за движение и съхранение на стоки и материали
• Изготвяне и поддържане на планограма за стоки и материали
• Управление на екип
• Организация и включване в процеси по лепене на стикери, комплектоване на стока и товаро-разтоварни дейности
От теб очакваме:
• Минимум средно образование
• Познаването на складовите процеси и опит със складова документация
• Компютърна грамотност – MS Office (добро ниво на Excel)
• Опит в работата с ERP система и/или складово-счетоводен софтуер
Нашето предложение:
• Дългосрочна заетост и атрактивно и справедливо възнаграждение
• Професионално развитие в компания с доказано име в сферата на дистрибуцията
• Възможност за лична изява, бързо реализиране на добри идеи, участие в различни корпоративни процеси
• Приятелска работна атмосфера сред специалисти с утвърден опит
• Работа в модерна складова база на комуникативна локация
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за подбор на персонал.
В случай, че твоята кандидатура бъде одобрена по документи, ще се свържем с теб.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери