НАЧАЛНИК ОТДЕЛ МЕХАНИЗАЦИЯ И ТРАНСПОРТ

Няма описание

Строителна фирма обявява свободна позиция за НАЧАЛНИК ОТДЕЛ МЕХАНИЗАЦИЯ И ТРАНСПОРТ, който да:
Организира и ръководи дейността на отдела в съответствие с основните функции и задачи на фирмата; разработва мероприятия за най-ефективно използване на строителната механизация, машините, механизмите, съоръженията и автотранспорта и отчита тяхната работа; организира и контролира прегледите, изпитанията и профилактичните ремонти на оборудването, строителната механизация, съоръженията и автотранспорта; участва в подготовката на предложения за реконструкция, модернизация и техническо превъоръжаване, внедряване на механизация и автоматизация; грижи се за организацията на труда на работещите в ремонтните служби
Нормативни изисквания: да знае нормативните документи за експлоатацията и ремонта на машините и съоръженията; организацията на ремонтната дейност във фирмата; техническите характеристики, конструктивните особености, назначението и режима на работа на машините и съоръженията във фирмата и правилниците за техническата им експлоатация; технологията на ремонтните работи; изискванията за организация на труда
Отговорности: отговаря за правилната експлоатация на машинния парк и съоръженията и за поддържането им в изправно състояние; спазването на изискванията за безопасни и здравословни условия на труд. Обезпечава работата на отдела с всички необходими служители, шофьори и машинисти.
Задължителен стаж на аналогична длъжност- минимум 3 години.
Ние предлагаме:
Работа на постоянен трудов договор и пълен работен ден;
Мотивиращо възнаграждение;
Перспективи за дългосрочни взаимоотношения
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Данните, които изпращате, са под защитата на ЗЗЛД и конфиденциалността им е гарантирана.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности