МОНТЬОР НА ЕЛЕКТРО-МЕХАНИЧНИ И ЗАДВИЖВАЩИ СИСТЕМИ

Ewellix is a global innovator and manufacturer of Linear Motion and Actuation solutions used in industrial automation, medical applications, mobile machinery and industrial distribution.Formerly part of SKF Group, the Ewellix Group consists of 16 sales units and 9 factories. External net sales are approximately 2.3 SEK billion. Ewellix is headquartered in Gothenburg, Sweden and is owned by Triton.Our VISION is to be the preffered engineering partner for energy efficient motion solutions.MISSION- at Ewellix we apply our linear expertise to create motion solutions inside customer applications.CORE VALUES: Commitment - we understand the importance of what we do and share the same goals. Agility- we are open minded and know how to adapt to new situations. Collaboration- we work together and apply our knowledge to create value.

Какви ще са Вашите задължения:

  • Работа с конструктивна документация, чертежи, работни процедури и инструкции;

  • Монтаж, настройка, изпитания и опаковане на изделията, произвеждани от компанията, съгласно работни процедури и инструкции.

  • Установява наличните повреди и определя необходимите коригиращи действия по време на монтажа на изделията, произвеждани от компанията.

  • Извършва ремонт и подменя необходимите части и детайли при установени повреди по време на производството, както и при получени рекламации.

  • Следи и поддържа работното си място чисто и подредено, давайки възможност за точно и качествено извършване на всички дейности

  • При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на производственият план.

Изисквания към Вас:

За да бъдете успешен в ролята трябва да притежавате следната квалификация:

  • Образование: средно специално, с профил, близък или еквивалентен на изпълняваната длъжност.

  • Професионален опит: над 1 година трудов стаж в подобно производство,

  • Поведенчески характеристики: способности за работа в екип, изпълнение на работни процедури и инструкции,

  • Личностни изисквания към изпълнителя: сръчност, отговорност, прецизност, честност, лоялност, съобразителност.

  • Работа на смени.

Какво ще е нашето предимство, ако започнете работа при нас:

Ние предлагаме отлични работни условия в международна работна среда, коретни трудови отнощения, признаване на приноса и възможности за развитие.

За да кандидадствате по тази позиция моля изпратете актуална автобиография

София

Ремонтни и Монтажни дейности