МОНТАЖНИК ЗА СГЛОБЯВАНЕ НА ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ТАБЛА

Няма описание

Фирма „Шпинер България“ ООД е международна компания, лидер в производството на металообработващи машини с цифрово-програмно управление.
Във връзка с увеличаване обема на работа и откриване на нови производствени линии търсим отговорни и мотивирани служители, които да се присъединят към екипа в отдел „Производство“.

Основни задължения:
• Ръчен монтаж на електрически и електронни компоненти;
• Окабеляване на електрически табла;
• Извършване на диагностика и тестове;

Изисквания към кандидатите:
• Подходящо средно образование;
• Опит на подобна позиция – предимство;
• Разчитане на електрически схеми – предимство;
• Работа с ръчни преносими инструменти – предимство;
• Умения за работа в екип, отговорност и внимание към детайла.

Ние предлагаме:
• Отлично възнаграждение;
• Бонус за пълен отработен месец;
• Безплатен обяд и напитки;
• Безплатен транспорт от Пловдив и Асеновград;
• Въвеждащо обучение;
• Работа без смени с работно време от 08:00 до 17:00 часа.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, очакваме да кандидатствате по обявата, като изпратите актуална автобиография.

Контакт ще бъде установен само с кандидатите, които са одобрени по документи.

Всички Ваши лични данни, предостав гени в процеса на кандидатстването Ви за работа при нас ще бъдат третирани при стриктно спазване на законовите изисквания в областта на защитата на лични данни.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби