Монтажник, сглобки/изделия от метал

Няма описание

Глатех ЕООД е международна компания в областта на студеното металообработване, която успешно развива своето производство в посока автоматизация и дигитализация, залагайки на дългогодишните си традиции и опит.
За своя монтажен отдел, Глатех ЕООД търси:
Монтажник
Основни задължения:
- Сглобява метални и пластмасови детайли в едно цяло изделие;
- Подрежда и опакова крайното изделие по определен начин;
- Използва по време на монтажа пневматична отвертка или други по необходимост ръчни инструменти;
- Работи на автоматизирана линия, когато изделието го изисква и налага;
- Поддържа работното си място чисто и в подходящ работен вид;
Изисквания:
- Средно образование;
- Умения за работа по зададени план и срокове;
- Работа в екип и добра трудова дисциплина;
- Спазване на изискванията по осигуряване на качеството;
Фирмата предлага следните условия:
- Дългосрочна ангажираност;
- 8 часов работен ден, от понеделник до петък;
- Възможност за развитие;
- Осигурен фирмен транспорт по маршрути от гр. Пловдив;
При интерес от Ваша страна, моля изпратете Вашата автобиография и ние ще се свържем с Вас в кратък срок. Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат третирани строго конфиденциално.

June 10th, 2022

София

Производство