Монтажник ОВК

Няма описание

Фирма „Главболгарстрой“ АД търси да назначи Mонтажник ОВК.
Изисквания:
• Средно техническо или инженерно образование;
• Опит на подобна позиция (е предимство);
• Сертификат за работа с Фреони (е предимство);
• Сертификат за заваряване (е предимство);
• Практически умения с различни видове инструменти;
• Опит в строителството , като монтажник на ОВК инсталации - задължителен
• Валидно свидетелство за управление на МПС категория B (е предимство);.
Отговорности:
• Добри умения за работа в екип;
• Отговорно отношение към работата;
• Коректност и лоялност;
• Организираност, прецизност и бързина;
• Способност за работа в динамична среда и вземане на самостоятелни решения в рамките нa длъжността;
• Монтаж, поддръжка и вентилационни и климатични системи;
Ние предлагаме:
• Конкурентно заплащане ;
• Трудов договор;
• Допълнителни курсове и квалификация;
• Служебно облекло и инструменти;
• Възможност за кариерно развитие;
Ако сте отговорна, мотивирана личност и имате нужда от сигурно работно място.
Моля, изпратете Вашето СV за длъжността, за която кандидатствате.
Всички кандидатури се разглеждат при гарантирана конфиденциалност според ''Закона за защита на личните данни".
Само одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Месторабота: Обекти на фирма „Главболгарстрой“ АД , гр. София
Лице за контакти: инж. Аспарух Парапанов
тел: 0885 775 860

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери