Монтажник Отопление, Вентилация, Климатизация (ОВК)

Фирма „Балкан Клима 386“ ООД е специализирана в областта на ОВК (отопление, вентилация и климатизация) и ВиК инсталациите. Седалището се намира в град Русе и предлага продажба, доставка, монтаж, сервизно обслужване, резервни части и консумативи за климатици.Фирмата предлага на своите клиенти качество при изпълнението на поръчките, надеждност, конкурентни цени.

„Балкан Клима 386“ ООД търси отговорни, работливи, прецизни хора
за монтаж на отоплителна, вентилационна и климатична техника.
Основни задължения:
• монтаж на отоплителна техника - радиатори, подово, котли;
• ремонт и монтаж на климатици;
• ремонт и монтаж на вентилационни и климатични инсталации;
Необходими изисквания:
• техническа грамотност;
• основни познания на материята;
• шоф. книжка - кат. Б;
Ще се считат за предимство:
• стаж по специалността;
• сертификати и документ за правоспособност.
Ние предлагаме:
• добро възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
• стандартно работно време;

June 10th, 2022

Русе

Ремонтни и Монтажни дейности