voice_chat
                Възможност за дистанционно интервю logo

МОНТАЖНИК на МЕБЕЛИ и КУХНИ

Еnglish Home е лидер в областта на луксозният домашнен текстил и аксесоари за дома.Компанията е създадена през 2008 година с централен офис в Истанбул, Турция.В момента English Home разполага с над 400 магазина на територията на Турция, Украйна, Гърция, Румъния, Полша и разбира се България с търговски обекти в София (6), в Бургас (1), в Пловдив (1), във Варна (1), в Велико Търново(1), в Русе (1) Всички магазини на English Home се намират на топ локации и се отличават с изискан интериор и елегантен аранжимент.Концепцията на марката е вдъхновена от британския "кънтри" стил, както и съчетания от пастелни тонове и изящни флорални мотиви, характерни за ориенталската култура. English Home предлага решение за всеки клиент, който иска да превърне дома си в уютно, стилно и комфортно място. Това е възможно благодарение на предлагането огромно разнообразие от продукти и аксесоари, отличаващи се с изключително високо качество и достъпни цени. Марката се отличава с комбинацията от класическа визия, нежни цветови композиции, висококачествени материали и изключително клиентско обслужване. Нашата мисия: Да направим света едно по-красиво място с нашите продукти, за да се почувстват нашите клиенти като у дома си, дори когато не са!Нашето мото:Нашият дом е и ваш дом! Добре дошли у дома!

"АДЕЛ монтажи" ЕООД
е фирма специализирана в монтаж на мебели, кухни и извършване на вътрешни ремонти. Наши партьори са повечето големими производители и търговци на мебели в България. Сглобяваме основно корпусни мебели от ПДЧ и МДФ за всякакъв вид обзавеждане: кухни, спални, детски стаи, антрета, гардеробни, дневни,офиси и др. Работим предимно в област Пазарджик и Пловдив, във връзка с увеличения обем от работа и обектите ни, търсим да назначим работници за длъжността:
МОНТАЖНИК на МЕБЕЛИ и КУХНИ за гр. Пловдив и областта.
Ние предлагаме:
•Постоянна заетост или временна заетост (може като втора/допълнителна работа)
•Възможност за работа на ненормиран работен ден, като вариант за втора работа.
•Подписване на постоянен трудов договор след шест месечен испитателен срок.
•От 2 до 8-часово гъвкаво работно време с възможност да избирате колко, кога и къде да работите.
•Мотивираща система за заплащане, над средното за пазара в зависимост от уменията, резултатите и поетите ангажименти.
•Работно облекло.
Задължителни изисквания към кандидатите:
•Технически способности и умения за сглобяване и монтиране на мебели по индивидуален проект ( кухни, спални комплекти, гардероби, антрета, детски стаи и всякакви други нестандартни мебели ), както и мебели серийно производство.
•ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН опит в монтирането на мебели.
•Умения за безупречен монтаж и техническа грамотност.
•Лични инструменти и автомобил.
•Отговорен към работата си човек, на който може да се разчита с внимание към детайла
•Завършено средно образование
Отговорности и здължения:
•Сглобява и монтира мебели и кухни при клиента или в склада по зададени инструкции.
•Подписва приемо-предавателни протоколи.
•Отчита свършена работа и документи.
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на всички посочени изисквания, моля изпратете автобиография и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.(Възможност за дистанционно интервю)
Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД.
"АДЕЛ монтажи" ЕООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Пловдив

Ремонтни и Монтажни дейности