Монтажник на климатични системи

"ТЕМПЕКС" ЕООД е основана през 2000г. и основен предмет на дейността й са внос, продажба на дребно и едро, монтаж, поддръжка и сервиз на битови сплит, мултисплит и промишлени климатични системи.Фирмата е с богат опит, дългогодишни традиции и история в областта на климатичната и вентилационната техника, като е тясно специализирана в обслужването и сервизирането на всякакви модели и марки битови, и промишлени климатични системи, както VRF и чилърни системи за сградна климатизация."ТЕМПЕКС" ЕООД е директен вносител на климатична техника, електроника и резервни части за климатични системи от Япония, Малайзия, Китай, Тайланд и др."ТЕМПЕКС" ЕООД е официален вносител и сервиз на марките Fuji Electric, Midea, Samsung и TREO за България като предлага цялата гама от продуктите на тези марки."ТЕМПЕКС" ЕООД е официален дистрибутор и оторизиран сервиз на марката DJI Innovations - лидер в производството на потребителски и индустриални дронове. "ТЕМПЕКС" ЕООД работи в тясно сътрудничество с DJI, за да предостави на българския пазар цялата гама потребителски и професионални дронове, както и оригинални аксесоари за тях. Повече информация за продуктите на DJI можете да намеите на сайта www.copter.bg.

"ТЕМПЕКС" ЕООД е един от лидерите във вноса, търговията, доставката и монтажа на отоплителна, вентилационна и климатична техника в България. Фирмата е официален вносител на климатичните системи Fuji Electric, Samsung, Panasonic, TREO и Midea.
Във връзка с непрекъснатото разрастване на бизнеса ни търсим да назначим служител на следната длъжност: Монтажник на вентилационни и климатични системи.
Изисквания:
1. Предишен опит в монтажа на битови климатици, промишлени климатични системи и VRV системи ще се счита за предимство.
2.Средно техническо/специално образование – специалност "Хладилна и климатична техника" или "Топлотехника" ще се счита за предимство.
3. Сертификат за работа с фреон ще се счита за предимство.
4. Умение за работа с професионални машини и инструменти.
5. Сръчност, експедитивност и отговорно отношение към качественото изпълнение на трудовите задължения.
6. Шофьорска книжка категория В (ще се счита за предимство).
7. Умение за работа в екип.
Отговорности:
1. Извършаване на качествен и прецизен монтаж на предлаганите от фирма "ТЕМПЕКС" ЕООД вентилационни и климатични системи и инсталации.
2. Демонтаж на климатични системи и инсталации.
3. Отговорно отношение към работата и грижа за правилната експлоатация и поддръжка на използваните машини, инструменти и апаратура.
Какво Ви предлагаме:
1. Мотивиращо и достойно възнаграждение.
2. Работа в екип от млади професионалисти.
3. Отлична работна среда и възможност за професионална реализация и развитие.
4. Подкрепа, доверие и признание.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби