Монтажник на GPS устройства и аксесоари

ДАК-22 ЕООД / Frotcom България е лидер в областта на системите за флийт мениджмънт и GPS проследяване на автомобили. Във връзка с разширяването на дейността си Frotcom България търси отговорен кандидат за позицията "Електротехник" за монтаж на проследяващи устройства и аксесоари в автомобили.
Ако си мотивиран да постигаш резултати и да работиш в сплотен екип, ние сме компания, която насърчава успехите и възнаграждава постиженията!
Описание на позицията:
- Монтаж/ремонт/демонтаж на GPS устройства и аксесоари в автомобили на клиенти;
- Посещение на клиенти със служебен автомобил, с цел монтаж на оборудване;
- Документиране на извършената дейност и заснемане на преди и след монтажа/ремонта/демонтажа;
- Поддържане на постоянна наличност от инстументи, GPS устройства, аксесоари и кабели;
- Подготовка на инсталации за GPS устройства, навигации и аксесоари и тестване на устройствa;
Какво предлагаме:
- Постоянен трудов договор с ДАК-22 ЕООД;
- Работа в млад и енергичен екип в динамична среда;
- Осигуровки върху реалната заплата + бонусна система;
- Служебен телефон;
- Служебен автомобил;
- Фирмено обучение и възможност за допълнителна квалификация;
Изисквания:
- Компютърна грамотност;
- Опит в областта на автомобилната електроника, ще се счита за предимство;
- Опит в областта на работа с клиенти, ще се счита за предимство;
- Възможност за интензивни пътувания в страната;
- Високо ниво на лична организираност и отговорност;
Ако нашето предложение Ви интересува, изпратете актуална автобиография, снимка и препоръки. Моля, не изпращайте автобиографии на друг език освен Български. Също така не кандидатствайте, ако не отговаряте на изброените изисквания.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Ще бъде осъществен контакт само с одобрени кандидати!

June 10th, 2022

Сливен

Търговия и Продажби