Mонтажник на гипсокартон

Ideal Vision GmbH е строителна компания специализирана в предоставянето и монтажа на системи за сухо строителство, гипсокартон, окачени тавани, преградни стени, сухи подове, изпълнение на дизайнерски проекти, акустични тавани и др., с над десет години опит в дейността. Ситуирани в град Ноймюнстер, Германия, ние извършваме строителни дейности по различни обекти в рамките на цялата област Шлезвиг-Холщайн (включително градовете Хамбург, Любек, Кил, Фленсбург). Проектите, в които участваме са главно обществено-административни сгради, болници, детски градини, училища, хотели, домове за възрастни хора и др.

Във връзка с разширяване на екипа в гр. Ноймюнстер, Германия, компанията търси да назначи монтажник на гипсокартон.
ОТГОВОРНОСТИ:
• Монтаж на гипсокартон по стени и тавани, изграждане на преградни стени;
• Енергично и отговорно отношение към работата;
• Спазване изискванията на компанията по отношение на безопасност на труда и качество на изпълнение;
• Изпълняване на поставените задачи в рамките на зададени срокове;
ИЗИСКВАНИЯ:
• Предишен опит в областта - минимум 2г.;
• Прецизност и точност в изпълнение на работата;
• Възможност за започване - веднага.
• Умения за работа в екип;
• Коректност и лоялност към компанията;
• Организираност и ефективност в изпълнението на възложените задачи;
• Свидетелство за управление на МПС – минимум категория В;
• Владеенето на немски език ще се счита за предимство;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Трудов договор съгласно изискванията на немското законодателство;
• Пълно работно време и месторабота в гр. Ноймюнстер, Германия;
• Работа в мотивиран екип и динамична работна среда;
• Дългосрочна заетост;
• Отлично заплащане, обвързано с професионалния опит и постигнатите резултати;
• Възможност за развитие и професионално усъвършенстване в просперираща строителна компания;
• Възлагане на работа по мащабни проекти;
• Брутно месечно възнаграждение от 3000 до 3600 евро;
• Съдействие при пристигане и установяване в гр. Ноймюнстер;
Тел.: +4915788816840
+359887240958
При интерес към позицията, моля изпратете актуална автобиография със снимка.
Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю, което ще се проведе дистанционно.
Ideal Vision GmbH is a leading construction company specialized in the installation of drywall systems, drywall, suspended ceilings, partition walls, dry floors, design projects, acoustic ceilings etc. with over ten years of experience on the market. Located in Neumünster, Germany, we carry out construction activities in various locations across the Schleswig-Holstein region (to include Hamburg, Lübeck, Kiel, Flensburg). The projects in which we are involved include public administrative buildings, hospitals, kindergartens, schools, hotels, hospices and others.
In connection with the expansion of its team in Neumünster, Germany, the company is looking to hire a drywall installer.
RESPONSIBILITIES:
• Installation of plasterboard on walls and ceilings, construction of partition walls;
• Energetic and responsible attitude to work;
• Compliance with the company's requirements regarding occupational safety and performance quality;
• Completion of the assignments within the set deadlines.
REQUIREMENTS:
• Previous experience - at least 2 years;
• Precision and accuracy in the performance of the assignments;
• Availability to start – immediately;
• Team player;
• Loyalty to the employer company;
• Organization and efficiency in the implementation of the assignments ;
• Driving license - category B;
• Proficiency in German will be considered an advantage.
WE OFFER:
• Employment agreement in accordance with the requirements of the German legislation;
• Full time work;
• Location in Neumünster, Germany;
• Work in a motivated team and dynamic work environment;
• Long-term engagement;
• Excellent remuneration, linked to the individual professional experience and results achieved;
• Opportunity for professional development in a prosperous construction company;
• Assignments on various large-scale projects;
• Monthly remuneration from 3000 to 3600 EUR (gross);
• Assistance at arrival and regarding settling in Neumünster;
Tel.: +4915788816840
If you are interested in the vacancy, please send an up-to-date CV with an actual photo.
The documents will be considered under strict confidentiality, in accordance with the requirements of the Bulgarian Personal Data Protection Act.
Only short-listed candidates will be invited to a remote interview.

София

Ремонтни и Монтажни дейности