МОНТАЖНИК ИЗДЕЛИЯ ОТ ПЛАСТМАСА

Дружествата на Теклас са специализирани в производството на каучукови, пластмасови и метални съединения /от различни продуктови групи/ за горивните, охладителните и спирачни системи за всички световно известни автомобилни компании. В т.ч. попадат и техните най-нови електрически и хибридни модели. Компанията притежава собствени заводи в Р.България, Р.Турция, Р.Сърбия, Китай и Мексико, също така и логистични центрове и офиси в Европа. Теклас е с общ персонал над 5 400 души.  В град Кърджали е позициониран най-големият Научно-изследователски център на дружеството. Продукцията на Теклас е изцяло предназначена за износ. През 2018г. Теклас е отличена от Фолксваген груп със Сертификат за Доставчик №1 в света.

Дружествата на Теклас са специализирани в производството на каучукови, пластмасови и метални съединения /от различни продуктови групи/ за горивните, охладителните и спирачни системи за всички световно известни автомобилни компании. В т.ч. попадат и техните най-нови електрически и хибридни модели. Компанията притежава собствени заводи в Р.България, Р.Турция, Р.Сърбия, Китай и Мексико, също така и логистични центрове и офиси в Европа. Теклас е с общ персонал над 5 400 души. В град Кърджали е позициониран най-големият Научно-изследователски център на дружеството. Продукцията на Теклас е изцяло предназначена за износ. През 2018г. Теклас е отличена от Фолксваген груп със Сертификат за Доставчик №1 в света.
В гр. Враца търсим да назначим Монтажник изделия от пластмаса
Изисквания:
- Средно образование;
- Опит на подобна позиция ще се счита предимство ;
- Добра компютърна грамотност ;
- Умения за работа в екип ;
- Комуникативни умения ;
- Отговорност и прецизност при изпълнението на служебните задължения;
- Kандидати с възможност да започнат веднага са с предимство;
Задължения:
- Да познава, обслужва и работи на различни видове специализирани машини и съоръжения;
- Да контролира и спазва технологичния режим за обработка и монтаж на изделията;
- Да поддържа в изправно състояние технологичната екипировка за монтаж на пластмасови изделия;
- Да съединява различни видове компоненти/ пластмасови изделия и да изпълнява монтажни дейности в завода;
- Отговаря за качеството на зададените по проекта параметри;
- Да изпълнява и други конкретно възложени задачи свързани с длъжността;
Ние Предлагаме:
- Мотивиращо възнаграждение;
- Осигурен транспорт; /Мездра, Бяла Слатина, Баница, Борован, Малорад/ и ваучери за храна;
- Предизвикателството да докажете своите професионални умения;
- Отлични условия на работа в динамичен екип от професионалисти;
- Професионална работна атмосфера.
Кандидатите, проявяващи интерес към предложението и отговарящи на изискванията, могат да изпратят актуално CV.
Конфиденциалността и защитата на личните данни е гарантирана. С одобрените по документи кандидати ще се свържем за интервю.

June 10th, 2022

Враца

Административни, Офис и Бизнес дейности