МОНТАЖНИК - ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ЕЛЕМЕНТИ

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Извършва, зареждане, настройване и проверяване на производствената машина;
Сглобява детайли и компоненти за ниско напрежение;
Изработва в срок съответните детайли;
Спазва технологичните изисквания и инструкции;
Следи за брак, открива и отстранява грешката;
Следи за спазване на графика на производствения процес;
Извършва визуален контрол на произведените детайли;
Оформя продукцията и следи за фирмените стандарти;
Следи за правилното спазване на процедурите по качеството и безопасност на работното място.
ИЗИСКВАНИЯ:
Завършено средно образование (в сферата на електроника, електротехника, машиностроене, автоматика, индустриални технологии, инженерни специалности, автомобилостроене е предимство);
Сръчност, ловкост, внимание към детайлите;
Изпълнителност и отговорност;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
Работа в динамична производствена среда и млад екип;
5-дневна работна седмица, 8-часов работен ден;
Пълни социални и здравни осигуровки и всички други изисквания съгласно КТ на Република България и други социални придобивки;
Ако смятате, че квалификацията и опитът Ви отговарят на изискванията, моля изпратете изчерпателна автобиография. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

Петрич

Производство