МОНТАЖНИЦИ НА ВРАТИ

Нашата основна дейност е внос и търговия на интериорни и блиндирани врати. Благодарение на успешната си фирмена политика успяваме да се реализираме като надежден и качествен бизнес партньор.Предлагаме на своите клиенти и партньори богат избор от интериорни и блиндирани врати на конкурентни цени с разнообразие от цветове и модели.В дългосрочен план се стремим да реализираме динамично, успешно и устойчиво корпоративно развитие с фокус върху иновационната политика и добрите практики за работа с клиенти и партньори.Персоналът ни е висококвалифициран и амбициозен, работещ в интересна и динамична атмосфера. Екипът ни е обучен да обслужва клиентите с професионализъм и внимание към детайлите. И винаги с усмивка!

"Доорс България" е водеща компания в продажбите на интериорни и блиндирани врати, с утвърдени лидерски позиции в бранша.

Предлагаме професионална възможност за целогодишна заетост за позицията

МОНТАЖНИК НА ВРАТИ

Изисквания:
- Опит в монтирането на врати, дограми и мебели е предимство;
- Организираност и прецизност;
- Отговорност и ангажираност към работния процес;
- Умения за работа в динамична среда и работа в екип;
- Активен шофьор;

Основни задачи:
- Извършване на качествен монтаж на врати – интериорни и блиндирани;
- Спазване на предварително установения срок за извършване на монтажи;
- Ежедневна координация с останалите отдели на фирмата.
- Коректна комуникация с клиентите;

Предлагаме:
- Служебен автомобил, телефон, облекло, професионални инструменти;
- Интензивно обучение за служители без опит;
- Целогодишна заетост;
- Коректно и справедливо отношение;
- Добронамерена работна среда, тимбилдинги;

Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, изпратете актуална автобиография и снимка.

June 10th, 2022

Стара Загора

Ремонтни и Монтажни дейности