Монтажници на фотоволтаични системи

Какво правим?Хидроенергийна компания е българска компания, която разработва и предлага пълен инженеринг, изграждане и експлоатация на водноелектрически централи, както и електроенергия от възобновяеми източници, управление на горското стопанство, както и повишаване на ефективността на обществените активи и мрежи. Компанията извършва експлоатация и поддръжка на част от водноелектрически централи, които са изградени на територията на България.На международно равнище ние сме сред водещите компании в изграждането на Фотоволтаични, хидро и вятърни централи, и осъществяваме пълен мениджмънта и поддръжката им.На къде вървим?Нашите цели включват превръщането ни в предпочитан изпълнител в проектирането, изграждането и поддържането на фотоволтаични централи на световно ниво и в желано място за реализация на най-добрите професионалисти в сферата.

Хидроенергийна компания е основана през 1998 г. в България, като през 2002 г.  започва да развива дейност свързана с цялостно изграждане на фотоволтаични електроцентрали. Хидроенергийна компания бързо успява да се наложи на световния соларен пазар , като лидер в изграждането на съоръжения за производство на възобновяема енергия. Днес, Хидроенергийна компания е желан партньор и световноизвестна компания с отличен имидж и високи стандарти за управление.  Хидроенергина компания е изградила над 150 соларни електроцентрали на 6 континента с обща инсталирана мощност от 4,1 GW.

Кариера в ХЕК:

Ние ценим нашите служители и нашият екип се състои от 500 висококвалифицирани професионалисти със силна работна етика и принципи на сътрудничество в нашата организационна култура.

В Хидроенергийна компания знаем, че хората са основата за изграждането на по-добро бъдеще и във връзка с разрастване на дейността ни, компанията търси да назначи Монтажници на фотоволтаични системи.

Основни задължения:

  • Извършване на монтажни дейности

  • Извършване на инфраструктурни дейности

  • Извършване на общи строителни дейности на обекта

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Готовност за командироване в Испания

  • Готовност за командировка с продължителност минимум 3 месеца

Компанията предлага:

  • Трудов договор с „Хидроенергийна компания“ АД

  • Отлично възнаграждение – 8 евро на час

  • Осигурено настаняване в добри условия (разходите са за сметка на работодателя)

  • Осигурен транспорт до държавата на командироване и обратно

  • Осигурен транспорт от място на настаняване до обекта и обратно

  • Осигурено изхранване на обекта (обяд) + допълнителни пари за вечеря

  • Подсигурено работно облекло и екипировка

  • Пълно осигуряване спрямо изискванията на държавата на командироване

  • Медицинска застраховка

Само одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Данните, които кандидатът предоставя, ще бъдат използвани само и единствено за целите на настоящата обява.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности