watch_later

Мобилен управител в магазин за обувки

HRS Bulgaria е българска агенция за подбор и администриране на кадри, основана преди 10 години, с мисията да свързва хората и бизнеса, да им помага като ги консултира и развива до най-добри резултати.Нашите сертифицирани специалисти по подбор на кадри използват последните тенденции при оценяването на служители, превеждайки ги през стъпките от търсене до намиране и започване на нова работа. Подготвяме и консултираме всеки кандидат за актуалното състояние на пазара на труда и за очаквано бъдещо заплащане, спрямо опита и уменията, които притежава.Предлагаме работни позиции в широк спектър от индустрии в средни предприятия и международни компании на територията на България. Работим както в частния, така и в публичния сектор, търсейки непрекъснато роли за постоянни и временни назначения. Може да разчитате, че нашите HR консултанти ще ви помогнат да откриете мечтаната работа независимо от сферата на интерес.HRS Bulgaria всяка година е победител в различни категории награди, отличавайки ни в различни сфери от подбора на кадри.Гордеем се с активна история, в която сме подпомогнали множество организации и сме разширили екипите на установени световни компании. Вашият бизнес може да разчита на пълна гама от услуги в областта на човешките ресурси - наемането и отдаването на персонал, администрация, ТРЗ и психометрични анализи.Стремим се да опознаваме културата на компанията и подхождаме с гъвкавост спрямо желанията и целите на всеки партньор. Персоналните решения и навременната реакция са само малка част от установения ни модел на работа. Човекът е неизменен елемент от нашата визия и отношението ни към всеки кандидат се води от взаимно доверие, качествена консултация и обективна обратна връзка.“В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на един човек и правилният човек може да трансформира бизнеса.“

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш партньор, лидер на немския и европейски пазар за обувки, активно търсим да назначим служител на позиция :

Отговорности:

  • Цялостна организация и контрол на дейността в поверения обект – управление на персонала, следене за правилното обслужване на клиентите, контрол на стоковите наличности и движението на стоките, наблюдение на разходите;

  • Следи за поддържането на отличен търговски вид на работното място;

  • Работа с парични суми, издаване на касови бележки и фактури.

Компанията предлага:

  • Трудов договор – пълно осигуряване;

  • Изплащане на дневни 40.00лв. при командировка;

  • Допълнителен ден отпуск за рожден ден;

  • Ваучери за храна;

  • 3 чифта безплатни обувки на година;

  • Възможност за кариерно развитие и израстване в компанията;

  • Интензивно въвеждащо обучение;

  • Сигурност и дългосрочност в трудовите отношения.

Изисквания:

  • Средно образование;

  • Шофьорска книжка - кат. В;

  • Готовност за чести командировки;

  • Предишен опит на сходна позиция ще се счита за предимство;

  • Много добра компютърна грамотност;

  • Умение за работа в екип;

  • Отговорност и дисциплинираност при изпълнение на служебните задължения.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби