Мияч/Миячка

Няма описание

София

Емблематичният хотел на Златни пясъци - Астория, известен на много поколения със стандарт за качество на обслужване, отново отвори врати за своите гости, вече с нова, много модерна визия и разнообразие от съоръжения и услуги. Хотелски комплекс Астория, намиращ се на първа линия в к.к. Златни пясъци е новоизграден модерен четири звезден хотелски комплекс, отговарящ на съвременните тенденции за комфорт и релаксираща първокачествена почивка.
Ние се грижим ваканцията на нашите гости да се превърне в незабравимо преживяване. Ценим човешките и професионални качества. Работим заедно, за да се превърнем в компания лидер в сферата на предлагане на туристически услуги.
За да осигурим качествено обслужване на нашите клиенти , желаем към екипа ни да се присъединят хора, които уверено да вървят с нас по пътя на успеха и съвършенството.
Комплекс Астория, к.к. Златни пясъци търси за предстоящия сезон амбициозен и мотивиран човек за позицията Мияч/Миячка.
Отговорности:
1. Прецизно измива трапезната и кухненска посуда според инструкцията.
2. Полира измитата посуда.
3. Сортира и пренася полираните съдове по определените места и помешения.
4. Отговаря за бързото и своевременно подаване на трапезната и кухненска посуда.
5. Правилно да използва, подрежда и съхранява инвентара.
6. Поддържа хигиената на работното си място по време на работа.
7. Грижи се за хигиенното поддържане на миялните машини според изискванията.
8. След приключване на смяната почиства работното си място според указанията.
9. Следва стриктно инструкциите за почистване и дезинфекция.
10. Помага при поддържането на общата хигиена в кухненските помещения:

Нашите изисквания:
1. Да познава санитарно-хигиенните изисквания за работа в кухненските помещения.
2. Да се запознае с правилника за вътрешен ред на фирмата.
3. Да бъде запознат с техническата експлоатация и поддържането на кухненските съоръжения и оборудване.
4. Да познава правилата за безопасност на труда и инструкциите за протовопожарна защита на работното си място.
5. Здравна книжка, издадена и заверена по надлежния ред.
Ние предлагаме:
• Работа в опитен и мотивиран екип;
• Възможност за професионално развитие;
• Осигуренa храна ;
• Транспорт или настаняване.
• Спокойна работна среда;
• Много добро възнаграждение;
• Възможност за пътуване със собствен превоз, като се заплаща сумата която е в цифровата равностойност на билета.
Ако сте достатъчно уверени и смятате, че можете да покриете знанията, опита и уменията, които търсим, моля изпратете автобиография с актуална снимка.

June 10th, 2022

Варна

Шофьори, Куриери