Мияч/ка в кухня

Няма описание

Пицария - ресторант "Аморе", намираща се в ж.к. "Тракия", комплекс "Гербера" търси да назначи отговорни и работливи хора за миячи на съдове в кухня.
Изисквания:
- Измиване на посудата в кухнята /изплакване, след което поставяне в миална машина, подсушаване и нареждане на съответните места/.
- Поддържане на чистота в кухнята, коридорите, складови помещение и тоалетни.
- Енергичност, дисциплинираност и умения за работа в екип.
- Отговорност, коректност и организираност при изпълнение на поставените задачи и длъжностните задължения.
Отговорности:
- Спазване на трудовата дисциплина и санитарно - хигиенни изисквания
- Много добра хигиена
- Грижа за поверения кухненски инвентар и оборудване
- Опазване на повереното имущество.
- Спазване на правилата за здравословни и безопасни условия на труд
Ние Ви предлагаме:
* Работа на график 2 работни / 2 почивни дни при целогодишна заетост.
* Трудов договор и осигуровки
* Отлично заплащане
При проявен интерес и отговаряне на посочените от нас изисквания, ни изпратете CV с актуална снимка, препоръки (при наличие).
След одобрение от наша страна, ще ви поканим на интервю.
Личните данни, които ни предоставяте са поверителни и са под защита на ЗЗЛД.
Ще бъдат използвани единствено за подбора при кандидатстване.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм