МИЯЧ / МИЯЧКА в ресторант

Няма описание

Apollo Spa Resort & Helios Spa Hotel, Златни пясъци, търси да назначи за летен сезон 2022
Отговорности:
- работа с миялни машини
- ръчно почистване и подсушаване на посуда и прибори
- сортиране и изнасяне до определените места на отпадъците
- бързина, сръчност
- внимание и отговорност при работа поверения инвентар / посуда
- почистване и поддържане на нужната хигиена, на работното място и в целия кухненски блок
Ние Ви предлагаме:
•Работа в млад екип
•Фирмено обучение
•Работа на смени
•Договор за летния сезон
•Подсигурен транспорт
•Безплатно хранене
•Безплатно настаняване за кандидати, които не са от Варна

Ако се интересувате от позицията и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография и актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Вашите лични данни ще бъдат третирани при строга конфиденциалност и съгласно законите на страната.
Предоставянето на личните данни е доброволно.
Тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни.
Bulgarian Sun Hotels в качеството си на администратор, гарантира пълна защита.

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм